Автор Тема: Декларація закцизного податку.  (Прочитано 454 раз)

19 Февраля 2020, 09:40:39
Прочитано 454 раз

buhsia

• Пользователь

• Оффлайн
  • **

• 62
Доброго дня . Є користувачем Арт Звіт плюс вже багато років,привела чимало моїх колег і фірм в яких працювала.Вчора ввечері стикнулася з дуже неприємним фактом,маленький бар,5 працюючих,не ПДВшники,купили ліцензію базову і два ключі.Але мені і  в голову не могло прийти,що для того,щоб здати одну декларацію з акцизного податку на алкоголь-роздрібна торгівля,треба купляти окрему ліцензію.Я не бідкаюся.це не моя основна робота,але вони і так ледве виживають.Сума збору на місяць маленька ,100-200 гривень.Акцизні накладні складати непотрібно.Чому не передбачили для таких підприємств здачу звіту в базовому пакеті? Дуже розчарована.

19 Февраля 2020, 12:36:22
Ответ #1

Copelametic

• Новичок

• Оффлайн
  • *

• 5
Доброго дня . Є користувачем Арт Звіт плюс вже багато років,привела чимало моїх колег і фірм в яких працювала.Вчора ввечері стикнулася з дуже неприємним фактом,маленький бар,5 працюючих,не ПДВшники,купили ліцензію базову і два ключі.Але мені і  в голову не могло прийти,що для того,щоб здати одну декларацію з акцизного податку на алкоголь-роздрібна торгівля,треба купляти окрему ліцензію.Я не бідкаюся.це не моя основна робота,але вони і так ледве виживають.Сума збору на місяць маленька ,100-200 гривень.Акцизні накладні складати непотрібно.Чому не передбачили для таких підприємств здачу звіту в базовому пакеті? Дуже розчарована.

полностью поддерживаю! Я тоже очень возмутился

19 Февраля 2020, 12:46:02
Ответ #2

Любомир Кукурудза

• Ветеран

• Оффлайн

• 1099
Душать малий бізнес. Лайт для фопів підняли в півтори рази.

19 Февраля 2020, 13:06:23
Ответ #3

denwer

• Администратор

• Оффлайн

• 3489

Мужской
перезапустіть програму Арт-Звіт Про, має бути можливість працювати з цим звітом в базовій ліцензії

19 Февраля 2020, 19:54:46
Ответ #4

buhsia

• Пользователь

• Оффлайн
  • **

• 62
перезапустіть програму Арт-Звіт Про, має бути можливість працювати з цим звітом в базовій ліцензії
Не допомогло(((

20 Февраля 2020, 07:22:15
Ответ #5

denwer

• Администратор

• Оффлайн

• 3489

Мужской
а яка у вас операційна система?

20 Февраля 2020, 14:15:36
Ответ #6

buhsia

• Пользователь

• Оффлайн
  • **

• 62
а яка у вас операційна система?
Не спрацювало на сімці,на роботі на десятці все працює.Спробую перевстановити програму.Дякую Вам за оперативність.

20 Февраля 2020, 14:23:05
Ответ #7

denwer

• Администратор

• Оффлайн

• 3489

Мужской
перевстановлення не допоможе.
Перевірте який .net Framework  у вас встановлено на компютері із ОС 7, має бути не менше 4.5