Автор Тема: Декларація ПДВ, ПН не потрапляють в декларацію  (Прочитано 3495 раз)

06 Июня 2019, 11:39:29
Прочитано 3495 раз

Cocos

• Представитель компании

• Оффлайн

• 114
З червня частина ПН не потрапляє в декларацію ПДВ оскільки ДФС змінило алгоритм надходження податкових накладних (надсилають у .zip архіві http://sfs.gov.ua/anonsi/20684.html), в архіві не передається інформація про дату реєстрації та реєстраційний номер.

До декларації потрапляє інформація тільки з тих ПН для яких заповнено поле Реєстр. Це можна зробити двома способами:

1. Вказати для всіх необхідних накладних, обравши з контекстного меню пункт До декларації з ПДВ -> Обрати період
2. Обробити відповіді на Інформаційні запити (кнопка масової обробки відповідей знаходиться біля корзини). В цьому випадку поле Реєстр заповниться тільки для тих ПН які були отримані з ЄРПН та присутні у витязі до відповідного запиту. Також проставиться дата та номер реєстрації в ЄРПН.

01 Июля 2019, 11:56:24
Ответ #1

Кушнир Юлия

• Пользователь

• Оффлайн
  • **

• 86
Не могу сдать корректировку на ошибочно повторно зарегистрированную налоговую накладную, в квитанции пишут, порушення п.5 постанови КМУ а саме невірна послідовність накладання підписів. Я её просто подписываю и отправляю через сервис, и сразу квитанции "не принято". Подскажите, пожалуйста, кто в курсе, что я делаю не так, замучалась уже(
По идее контрагент её должен увидеть и подписать, почему же сразу отказ. Или не в нем дело?
Заполнила вроде правильно...

01 Июля 2019, 12:01:10
Ответ #2

Cocos

• Представитель компании

• Оффлайн

• 114
Не могу сдать корректировку на ошибочно повторно зарегистрированную налоговую накладную, в квитанции пишут, порушення п.5 постанови КМУ а саме невірна послідовність накладання підписів. Я её просто подписываю и отправляю через сервис, и сразу квитанции "не принято". Подскажите, пожалуйста, кто в курсе, что я делаю не так, замучалась уже(
По идее контрагент её должен увидеть и подписать, почему же сразу отказ. Или не в нем дело?
Заполнила вроде правильно...
Ви відразу відправляєте РК до ДФС? Чи відправляєте контрагенту?

01 Июля 2019, 12:07:15
Ответ #3

Кушнир Юлия

• Пользователь

• Оффлайн
  • **

• 86
Пробовала и контраганту одновременно с дфс, и просто сразу в дфс. Может, отправить контрагенту только сначала?

01 Июля 2019, 12:09:23
Ответ #4

Cocos

• Представитель компании

• Оффлайн

• 114
Пробовала и контраганту одновременно с дфс, и просто сразу в дфс. Может, отправить контрагенту только сначала?
Так. До ДФС має відправляти контрагент.
Спробуйте натиснути правою кнопкою на РК та обрати пункт Відіслати -> Відіслати контрагенту

01 Июля 2019, 12:13:43
Ответ #5

Любомир Кукурудза

• Ветеран

• Оффлайн

• 1102
А при відправці в ДФС програма не поререджала, що цю РК краще відправити контрагенту?

01 Июля 2019, 12:15:02
Ответ #6

Кушнир Юлия

• Пользователь

• Оффлайн
  • **

• 86
Попереджала, і я відсилала одночасно. А каким образом контрагент её получит, каким путем? Если у него скорее всего не Арт-зфит

01 Июля 2019, 12:16:48
Ответ #7

Любомир Кукурудза

• Ветеран

• Оффлайн

• 1102
У ДФС є сервіс обміну РК для користувачів різних програм. Саме на нього і відправляється, якщо контрагенту.

01 Июля 2019, 12:17:39
Ответ #8

Кушнир Юлия

• Пользователь

• Оффлайн
  • **

• 86
Дуже дякую, надіслала контрагенту, буду чекати