Автор Тема: Як налаштувати кваліфікований електронний підпис з кваліфікованою міткою часу?  (Прочитано 449 раз)

16 Мая 2019, 10:10:45
Прочитано 449 раз

strumok

• Новичок

• Оффлайн
  • *

• 3
Не можу налаштувати кваліфікований електронний підпис з кваліфікованою міткою часу.

16 Мая 2019, 10:46:27
Ответ #1

Любомир Кукурудза

• Ветеран

• Оффлайн

• 1099
Сервіс - Параметри програми - Загальне - Ставити мітку часу під час підписання, для Артзвіта
Параметри - Встановити - TSP-сервер - Отримувати позначки часу для IIT

А навіщо це потрібно?

16 Мая 2019, 11:00:28
Ответ #2

strumok

• Новичок

• Оффлайн
  • *

• 3
Якби було все так просто. Цей алгоритм не спрацьовував. Скачав інший сертифікат з сайту, інсталював, вирішилась проблема. Хоча, пише, що сертифікат підозрілий. Тому, треба два рази натискати "Так".
А, потрібно це тому, що Замовник у тендерній документації захотів бачити ЕЦП на кожен документ. Я це зробив, але пропозицію було відхилено, тому, що не було мітки часу у підпису, а це не по Закону. І, пофіг, що це маразм у даному випадку. Я, так розумію, люди понабиралися різної інформації на курсах і тепер у самих голова болить від цього. Бо, Замовник був вимушений відхилити пропозиції всіх учасників із-за цього і тепер буде заново організовувати торги, а це на місяць (що найменше) відтерміновує виконання робіт.

16 Мая 2019, 11:06:03
Ответ #3

Любомир Кукурудза

• Ветеран

• Оффлайн

• 1099
На ЦЗО або Мінюсті нові підписи уже відображаються зеленим?

16 Мая 2019, 11:09:43
Ответ #4

strumok

• Новичок

• Оффлайн
  • *

• 3
Ну, не знаю, що означає нові підписи. Як я писав, що тільки після встановлення скачаного нового сертифіката TSP, на ЦЗО вже не було червоного. Чи Ви мали на увазі, підписування онлайн? Так це коли один папірець. А, коли треба одразу підписати сорок документів, то це дуже незручно. Також там ліміт на розмір файлу.

16 Мая 2019, 11:31:59
Ответ #5

Любомир Кукурудза

• Ветеран

• Оффлайн

• 1099
після встановлення скачаного нового сертифіката TSP, на ЦЗО вже не було червоного.
це добре