Автор Тема: Декларація про валютні цінності  (Прочитано 150 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

17 Апреля 2019, 16:43:15
Прочитано 150 раз

Inina

  • Постоялец

  • Оффлайн
  • ***

  • 109
Добрый день. Не могу найти в перечне бланк за 1 квартал J0700205 декларация про валютні цінності. Помогите!!! Его отменили?

17 Апреля 2019, 16:56:00
Ответ #1

denwer

  • Администратор

  • Оффлайн
  • *****

  • 3448
  • Пол
    Мужской

    Мужской
не приймається.
http://zir.sfs.gov.ua/main/bz/view/?src=ques розділ 114.04

Коротка:
     Декларація про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами (далі – Декларація) за звітні періоди, починаючи з 1 кварталу 2019 року, не подається.
     Останнім періодом, за який суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності необхідно було подавати Декларацію, є 2018 рік (станом на 01.01.2019 року).
Повна:
     07 лютого 2019 року введено в дію Закон України від 21 червня 2018 року №2473-VIII «Про валюту і валютні операції» (далі – Закон № 2473).
З зазначеної дати втратив чинність Декрет Кабінету Міністрів України від 19 лютого 1993 року № 15-93 «Про систему валютного регулювання і валютного контролю» (далі – Декрет № 15-93).
     Також, згідно з частиною першою п. 3 ст. 16 «Прикінцеві та перехідні положення» Закону № 2473-VIII припинено дію Указу Президента України від 18 червня 1994 року № 319/94 «Про невідкладні заходи щодо повернення в Україну валютних цінностей, що незаконно знаходяться за її межами» із змінами і доповненнями (далі – Указ № 319).
     Отже, починаючи з 07 лютого 2019 року, правові засади здійснення валютних операцій, валютного регулювання та валютного нагляду, права та обов’язки суб’єктів валютних операцій і уповноважених установ, а також відповідальність за порушення ними валютного законодавства, регулюються виключно Законом № 2473.
Вимоги щодо декларування наявних у резидентів валютних цінностей та майна, яке знаходяться за межами України передбачалися ст. 9 Декрету № 15-93 та ст. 1 Указу № 319.
     Положення Закону № 2473 не містять вимог щодо такого декларування.
     Враховуючи зазначене, суб’єктами підприємницької діяльності України, незалежно від форм власності та обраної системи оподаткування декларація про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами (далі – Декларація) за звітні періоди, починаючи з 1 кварталу 2019 року, не подається.
     Останнім періодом, за який необхідно було подавати Декларацію, є 2018 рік (станом на 01.01.2019 року).

18 Апреля 2019, 10:35:08
Ответ #2

Inina

  • Постоялец

  • Оффлайн
  • ***

  • 109