Автор Тема: Зустрічайте! АРТ-ЗВІТ ЛАЙТ для фізичних осіб! 80грн/рік  (Прочитано 5832 раз)

10 Января 2017, 21:05:20
Ответ #30

Inina

• Постоялец

• Оффлайн

• 111

10 Января 2018, 11:42:15
Ответ #31

kosobluk

• Новичок

• Оффлайн
  • *

• 6
Добрый день
Вот зря вы не добавляете 1-ДФ до сих пор. Я уверена, что многие предприниматели (в том числе и я) польстились бы на такую "лакомую" цену. Но из-за 1-ДФ буду переплачивать за Соту. Да 242 грн, но там есть то, что нужно.

Я бухгалтер и веду несколько СПДшников. Конечно, мне дешевле купить несколько работающих в полной мере программ, чем потом ножками (а если иногородние, то почтой) носить бумажные 1-ДФ
розробникам програми слід серйозно задуматись над розширенням звітів АртЗвітЛайт !!! ФОП на загальній системі без Пдв, але з найманими особами - це ще додатково звіт по ЄСВ Додаток 4 + декларація по Акцизному податку+ 1ДФ.
Як варіант розробити АртЗвітЛайтПлюс для ФОП саме на загальній системі без ПДВ з найманими працівниками. Звісно цінова категорія стане трохи інакша, наприклад, 120-180грн, але кількість користувачів дужеее зросте. У мене таких ФОПів 4

06 Декабря 2018, 13:05:03
Ответ #32

TOVKA

• Постоялец

• Оффлайн

• 140
А ще  повідомлення 20-ОПП ФОП також повинен подати обов'язково, хоч і немає найманих працівників і неплатникПДВ. Що скажете? Чи підприємець повинен вишукувати ще якісь виходи? Так добавили б в ціну двадцятку тільки щоб можно було подавати 1-Дф,20-Опп

06 Декабря 2018, 15:24:47
Ответ #33

VladBC

• Новичок

• Оффлайн
  • *

• 18
а чим не підходить повна ліцензія для ФОП? там все описане є.