Последние сообщения

Страницы: [1] 2 3 ... 10
1
був у цьому розділі
пусто...

може ще почекати?
2
Комп'ютерна програма Арт-Звіт Pro / Re: отчет 1ДФ за 4кв 2020
« Последний ответ от denwer 12 Мая 2021, 12:01:37 »
по ідеї в кабінеті ДПС в розділі "Вхідні/вихідні документи - Вхідні" мають відображатися квитанції
3
Державною податковою службою з 01.04.2021 року здійснюється приймання та обробка спільно з Пенсійним фондом України звітності  щодо сум нарахованого єдиного внеску.

Згідно з пунктом 3 частини першої статті 19 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 2464), Державна податкова служба України формує та веде реєстр страхувальників.

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 12 прим. 1 Закону № 2464 Реєстр застрахованих осіб формує та веде Пенсійний фонд України.

Після перевірки поданого платником податку документу в Пенсійному фонді України платникам направляється повідомлення (друга квитанція) з зазначенням результатів такої перевірки.

Станом на 11 травня поточного року  прийнято та оброблено понад 634 тис  документів звітності із сумами нарахованого єдиного внеску.
Додатково інформуємо, що пунктом 52-1 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Кодексу визначено, що за порушення податкового законодавства, вчинені протягом періоду з 01 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого Кабміном на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), зокрема, штрафні санкції передбачені пунктом 120.1  статті 120 Кодексу за несвоєчасне подання податкової звітності (крім ПДВ, акцизного податку, рентної плати)  не застосовуються.

Також пунктом 9 прим. 11 розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення»  Закону № 2464 встановлено, що тимчасово штрафні санкції, визначені частиною одинадцятою статтею 25 цього Закону за несвоєчасне подання звітності до контролюючих органів не застосовуються.

Джерело офіційний лист  Державної податкової служби України.
4
щось пішло не так
відправив 30 квітня, уточнюючий
30-го отримав 2 квитанції
думав третя буде після свят
повернувся вчора з відпочинку - але так і залишилось 2 квитанції
що це?
прийнято чи ні?

глянув в кабінеті - він там є, уточнюючий, дозволено тільки перегляд
отож прийнято?
5
В кінці квітня 2021 року ДПСУ впровадило новий контроль на приймальному шлюзі для відслідковування чинності КЕП осіб, якими підписано ПН/РК на дату складання такого документа.

Відповідно, користувачі, у разі зміни керівництва на підприємстві, отримують квитанції з текстом помилки: «Документ не може бути прийнятий - Порушено вимоги статті 6 ЗУ «Про електронні документи та електронний документообіг» - кваліфікований електронний підпис особи ІПН Прізвище І’мя, яким засвідчено електронний документ, не є чинним на дату складання податкової накладної.

ДПСУ вважає, що у разі зміни керівника на підприємстві (автора, який набуває статусу СЕД шляхом приєднання до Договору та надає право підпису електронних документів іншим особам, яким делеговано право підпису), електронний документ, який був створений на дату дії повноважень попереднього керівника, але не підписаний чинним КЕП, вважається не завершеним (створеним) згідно вимоги статті 6 ЗУ «Про електронні документи та електронний документообіг» https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/851-15#Text, якими зазначено, що  накладанням електронного підпису завершується створення електронного документа.
Новий керівник та відповідальні особи не можуть підписати такий документ, оскільки діють в рамках іншого Договору, дата набрання чинності якого відрізняється від дати створення електронного документу.
Нагадаємо, 01.09.2020 набув чинності наказ Мінфіна від 06.01.2020 р. №261 «Про внесення змін до Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами», згідно якого автор набуває статусу СЕД з дати приєднання до Договору, примірну форму якого визначено у Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами.
Для надання права підпису електронних документів іншим особам, яким делеговано право підпису, автор повідомляє про таких осіб контролюючий орган, шляхом направлення Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого електронного підпису.
Дія Договору та пов'язаних з ним Повідомлень припиняється за наявності однієї з таких підстав, зокрема отримання інформації з Єдиного державного реєстру про зміну керівника, сторони Договору.

Таким чином, для успішної реєстрації ПН/РК, рекомендуємо:
1.   У разі зміни керівника робити ревізію всіх електронних документів, які потребують підписання, та підписувати їх своєчасно. Сертифікати КЕП нового керівника реєструвати відразу після блокування КЕП попереднього керівника.
2.   Повторно відправити "Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого електронного підпису" для реєстрації сертифікатів підписанта, але з датою в Повідомленні першого документу ПН/РК, на який прийшла квитанція з текстом помилки, описаним вище.
3.   Змінити підписанта. Якщо на підприємстві є кілька осіб, що мають право підпису ПН/РК, то підписати ПН/РК іншим ключем, строк дії якого не закінчувався.

6
Добрий день.
У випадку якщо 2-га квитанція так і не надійде можете написати нам офіційного листа.
1-ша квитанція є підтвердженням отримання звіту зі сторони ДПС
7
По теме могу добавить,что второй квитанции так и не пришло. Завтра последний день подачи,результатов нет,хотя подан отчет был в срок с большим запасом. Очень расстроена сервисом и некомпетентностью,а также отношением к налогоплательщикам ((( Дозвониться получилось лишь в ДПИ отдел по ЕСВ,там они не знаю что делать,второй раз отчет сказали не подавать,потому что он подан.В ПФУ не дозвониться,там глухо((( И как и кому потом объяснять,что штраф неправомерный?..
8
якщо у вас попередній звіт не прийнятий, подаєте "Звітний".
якщо на попередній звіт отримали 2-гу успішну квитанцію і тепер уточнююте/виправляєте помилки, то "Новий звітний"
9
Добрый день! В отчете дод.5 (трудові відносини) ошибка, отправила новый звитный - пришла квитанция - ошибка: Розрахунок "Звітний новий" подається наступним за звітний період до закінчення граничного строку подання. В РЗО відсутній Розрахунок з типом "Звітний". Зашла посмотрела на ранее отправленный и не принятый отчет -  в нем есть все додатки, и включая долд.5 - с позначкою"Звітний" Почему пишут, что додаток 5  отсутствует и что делать?
10
Зміни у версії 5.6.6:
----------------------
Додано функціонал:
Об’єднана звітність ЄСВ+ПДФО+ВЗ:
Оптимізовано механізм відкриття звіту J/F0500106 - Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску
Доопрацьовано механізм автоматичного підрахунку аркушів для звіту F/J0500106
Доопрацьовано механізм конвертації даних таблиць 6,8,9 звіту з ЄСВ 13-ї версії та 1-ДФ до нової форми звіту J/F0500106 - Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску
------------------------------------------
Інший функціонал:
Додано механізм предзаповнення значення за квартал для формування звіту F0103307 - Податкова декларація платника єдиного податку – фізичної особи - підприємця (3 група)
Реалізовано відображення всіх квитанцій пакету звіту в одному вкладенні
Додано інформаційне повідомлення користувача про відсутність прав на створення звіту при роботі з модулем "Термінальний"
Додано автоматичне створення Запиту про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за даними органів ДПС при зчитуванні нових особистих ключів керівника в параметрах підприємства
------------------------------------------------
Довідники:
Оновлено довідник "Умовні причини коригування" від 29.04.2021
------------------------------------------------
Календар бухгалтера:
Оновлено календар на травень 2021 року
------------------------------------------
Виправлено помилки:
AZIV-63329 Виправлено помилку додавання рядка в табличному режимі для Додатку 1 J/F0510106 - Додаток 1 до Податкового розрахунку сум доходу
AZIV-63400 Виправлено помилку почергового підписання файлів при умові, що КЕП містяться на токені
------------------------------------------
Змінено форми ДПСУ:
J/F0500106 - Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску   
J/F0510506 - Додаток 5. Відомості про трудові відносини осіб та період проходження військової служби
Змінено форми МЕРТУ:
SS301012 - 1-ПВ. Звіт з праці (місячна)   
SM100805 - Дод. 8. Інформація щодо оцінки результатів фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання, що належать до сфери управління
Додано логічні перевірки для звітів ДПСУ:
J/F0500106 - Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску
Страницы: [1] 2 3 ... 10